Shiatsu masážní poduška KW-728

Shiatsu masážní poduška KW-728 je skvělým pomocníkem pro uvolnění vašeho těla, zbavení stresu a načerpání nových sil. Můžete ji používat jak v sedě například ve vaší kanceláři, tak také v leže u vás doma. Je vynikající zejména pro bolavá a namožená záda. Uvnitř jsou dvě hnětací hlavice, které rotují a napodobují pohyb pěstí skutečného maséra. Tento způsob masáže se stal poslední dobou velkým hitem zejména díky své efektivitě. Masážní poduška Vám umožní zmírnit napětí ve svalech, ulevuje od bolesti zad, krční páteře i jiných částí těla.

Základní informace o produktu Shiatsu masážní poduška KW-728
 -  všestranné použití
 -  uleví bolavým svalům i kloubům
 -  potlačuje stres, odstraňuje únavu
 -  jednoduchá na ovládání, skladná

Cena: 4.000,-Kč


Specifikace produktu Shiatsu masážní poduška KW-728:

Shiatsu masážní poduška KW-728 pracuje na principu masáže Shiatsu, jejíž původ sahá až 5 000 let zpátky do staré Číny. Svoji definitivní podobu a jméno dostala však až v Japonsku ve 20. letech 20. století. Tato japonská masáž pracuje se systémem akupunkturních drah známých z čínské medicíny a teoretickou základnu shiatsu poskytuje právě tradiční čínská medicína. Shiatsu pracuje na celých drahách pomocí strečinku, tlaku nebo doteku, čímž uvádí tok Ki (energii) do pohybu. Ki se může dostat do postižené oblasti a obnovit její správnou funkci

Diagnostika v zen shiatsu určuje energeticky nejplnější a nejprázdnější místo nebo meridián těla. V momentě, kdy se tato místa vyrovnají, se automaticky srovnají i další části těla. Při shiatsu jsou stimulovány svaly, klouby, krevní i lymfatický oběh, což umožní zlepšení cirkulace, ohebnosti, vitality i schopnosti myslet. Naše masážní poduška pomáhá díky shiatsu stabilizovat podrážděnost, úzkostné stavy, zapomnětlivost, přetíženou mysl nebo nespavost. Pomůže také odstranit únavu, zvýšit obranyschopnost těla nebo posílit funkci vnitřních orgánů.