Masážní podložka do auta KW-906

Shiatsu masážní podložka do auta KW-906 je určena každému, kdo potřebuje ulevit od bolesti zad. Pokud jste profesionální řidič, nebo jen často jezdíte na daleké cesty, zpříjemní Vám sezení v autě a uleví vaší páteři. Masážní podložka je speciálně tvarovaná, takže je možné ji použít na téměř všechny typy sedadel. Je vhodná jak pro řidiče tak pro jeho spolujezdce a bez problémů se přizpůsobí také jakékoli židli nebo křeslu, takže ji lze použít i v pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. Tato masážní podložka během chvíle uvolní vaše ztuhlé svaly a odstraní bolest způsobenou dlouhým sezením.

Základní informace o produktu Shiatsu masážní podložka do auta KW-906
 -  Speciální mikroprocesorově řízený masážní systém
 -  4 masážní hlavy rozmístěny ve dvou zónách
 -  Prohmatávací (hnětací) masáž od krku až k pasu
 -  Vibrační masáž v oblasti hýždí a stehen
 -  Možnost masáže pouze vybraných partií
 -  Automatický nebo manuální režim
 -  Volba intenzity masáže
 -  Ulevuje od bolesti zad
 -  Uvolňuje po dlouhodobém sezení ztuhlé šíjové svaly
 -  Pomáhá při léčbě chronicky ztuhlých bederních svalů
 -  Pomáhá při menstruačních bolestech
 -  Velice vhodná do auta
 -  Zabraňuje únavě a bolestem páteře při dlouhé jízdě autem
 -  Napájení z adaptéru DC 12V nebo auto zásuvky cigaretového zapalovače
 -  Univerzální velikost vhodná pro různé typy židlí, sedaček a auto sedadel

Cena: 4.200,-Kč


Specifikace produktu Shiatsu masážní podložka do auta KW-906
Jak Shiatsu masážní podložka do auta KW-906 funguje Masážní podložka KW-906 obsahuje mikroprocesorem řízený systém 4 masážních motorů (hlav), které jsou rozmístěné ve dvou zónách. Pro oblast zad je tak k dispozici velice účinná prohmatávací (hnětací) masáž, kterou zajišťují čtyři masážní hlavice, které projíždí opakovaně od krku až k pasu. Tato hnětací masáž je obzvláště účinná na oblast šíje a beder. Masážní podložka KW-906 vám tak zajistí profesionální masáž krku, ramen a zad a perfektně vám uvolní ztuhlé svaly a zbaví vás bolesti.
Masírování lze volit buď pro celá záda, nebo jen pro jejich horní nebo spodní část, můžete ji zcela přizpůsobit svým požadavkům. Masážní podložka se ovládá pomocí dálkového ovládání, díky kterému je používání jednoduché a pohodlné. Masážní podložka je vyrobena z umělé kůže, takže se velice dobře udržuje. Je určena hlavně do auta, je možné ji napájet jak elektrickým síťovým adaptérem, tak také pomocí adaptéru určeného do zásuvky zapalovače automobilu.

Příjemnější cestování s masážní podložkou
Více než polovina všech zdravotních problémů má svůj zdroj v oblasti páteře. Nejhorším nepřítelem páteře je paradoxně pohodlí, které se snažíme si všude zajistit. Typickým příkladem je jízda v autě. Boční tvarování sedadla nás zafixuje do stabilní pozice a tím získáme pocit většího bezpečí. Pokud jedete autem, celá váha horní části těla se pohybuje pouze nahoru a dolů a i sebemenší otřes působí proti váze horní části těla. Nejhůře jsou pak postiženy kyčelní klouby a obratle a výsledkem jsou bolesti a ztuhlost zad. Právě při jízdě v autě můžete použít naši masážní podložku, která Vašim zádům uleví a zabrání bolestem páteře