Shiatsu masážní podložka KW-918

Shiatsu masážní podložka KW-918 pomůže ulevit Vašim bolavým zádům a ztuhlým svalům. Využijete je ji doma i v kanceláři, bez problémů se přizpůsobí jakékoli kancelářské židli nebo křeslu. Můžete ji také rozložit například na postel a užívat si masáž v leže. Potah masážní podložky je vyroben z kvalitní černé koženky, která je příjemná na dotek a navíc se tento materiál snadno udržuje. Pěnové polstrování je dostatečně měkké, takže sezení nebo ležení na podložce je pohodlné. K ještě většímu pohodlí pak přispívá odnímatelná opěrka hlavy. Masážní podložka není těžká, takže ji lze bez problémů přenášet z pokoje do pokoje nebo třeba brát s sebou na cesty.

Základní informace o produktu Shiatsu masážní podložka KW-918
 -  Speciální mikroprocesorově řízený masážní systém
 -  Zádová část: 8 masážních hlav ve 4 zónách + 1 vibrační motor pro oblast krku
 -  Sedací část: 2 vibrační motory
 -  Hnětací (prohmatávací) a vibrační masáž
 -  Automatický nebo manuální režim
 -  Volba intenzity masáže
 -  Možnost změny směru otáčení masážních hlavic
 -  Možnost zafixování pozice vibrační masáže
 -  Ulevuje od bolesti zad
 -  Uvolňuje po dlouhodobém sezení ztuhlé svaly
 -  Pomáhá při léčbě chronicky ztuhlých bederních svalů
 -  Pomáhá při menstruačních bolestech
 -  Vhodná domů nebo do kanceláře
 -  Napájení z el. sítě 230V (NEMÁ NAPÁJENÍ DO AUTOMOBILU)
 -  Univerzální velikost vhodná pro různé typy židlí a sedaček

Cena: 4.200,-Kč


Specifikace produktu Shiatsu masážní podložka KW-918

Shiatsu masážní podložka KW-918
obsahuje mikroprocesorem řízený systém skládající se z osmi masážních hlav, které jsou rozmístěny ve čtyřech zónách. Tyto hlavy zajišťují hnětací masáž, což je jedna z nejúspěšnějších typů masáže. Masážní hlavy se nepohybují, provádí masáž pouze na jednom místě, avšak díky tomu, že jich je osm a jsou rozprostřeny ve čtyřech oblastech, tak dokáží zabrat celou oblast zad od krku až po pas. Tento systém má tu výhodu, že je v jednom okamžiku prováděna masáž celých zad. Hnětací (prohmatávací) masáž je velmi účinná na odstraňování bolesti a uvolnění ztuhlých zádových svalů. Intenzitu masáže lze volit mezi silnou a slabou, čímž si můžete masáž maximálně přizpůsobit svým požadavkům. Pro zvýšení efektu masáže je možné měnit směr otáčení masážních hlav.

Kromě systému hnětacích hlav obsahuje masážní podložka jeden vibrační motor v oblasti krku a dva vibrační motory v oblasti sedáku. Vibrační hlava v oblasti krku pomáhá účinně při bolestech šíjových svalů. Vibrační motory v oblasti sedáku zase poskytují kvalitní uvolňující masáž pro hýždě a stehna. Vibrační masáž jednak uvolňuje napětí ve svalech a zbavuje bolesti, ale také působí na podkožní tukové buňky, čím dochází ke spalování tuků a to vede k formování těchto partií. V rámci vibrační masáže hýždí a stehen lze měnit pozici vibrační masáže, takže bude masáž prováděna pouze na vybraném místě.Masážní podložka se snadno obsluhuje pomocí dálkového ovládání.