CYBER-Relax  SKS-1850

Vlastnosti-strana 1 ...-strana 2 ...-strana 3 Specifikace

Extremity - KIWAMI -
Nastavitelná intenzita v závislosti na pocitu nebo tělesné kondici v dané situaci!

Vzduchová: 5 kroků
Mechanická: 7 kropů

Paže/ruce
Masáž paží

Sedadlo
Masáž na povrchu sedadla

Chodidla
Masáž chodidel

Šíje, ramena, záda a boky
Masáž extrémním hnětením, extrémním poklepáváním, ohýbání šíje, masáž ramenou.
514 druhů masáže.
Masáž v režimu 3D Režim Pulse (pulzování).

Nohy / lýtka
Nové natahování chodidel Masáž lýtek
 

Systém 3D bodové navigace


 3D bodová navigace umožňuje detekovat linii zad, která je u každé osoby jiná a dokonce se liší i u jedné osoby v závislosti na čase.

Masáž „šitá na míru“

Stimulace za použití kombinovaných pokročilých technologií "vzduch-mechanika" a "rovina-bod". Masáž může být jemná, ale někdy také velmi silná, aby se optimálně promasírovaly konkrétní části těla. Křeslo poskytuje kompletní masáž, zatímco vy si dopřáváte pohodlí a uvolnění.
 

Účinná vzduchová masáž pro celé těloVysoce výkonný vzduchový kompresor umožňuje vzduchovou masáž na dvou místech současně. Efektivnější masáže dosáhnete, zvolíte-li například boky a nohy nebo záda a nohy.

Působení a účinek
Náhrada shiatsu / masáže
Zotavení po únavě
Podpora krevního oběhu
Odstranění svalové únavy
Úleva od ztuhlosti svalstva
Zmírnění neuralgie nebo bolesti svalstva


EXTRÉMNÍ HNĚTENÍ, EXTRÉMNÍ POKLEPÁVÁNÍ A OHÝBÁNÍ ŠÍJE
Jedná se o mechanickou masáž, pro níž jsou typické hluboké a intenzivní stimulace pomocí extrémních mechanických pohybů. Tlak hnětacích kuliček je nastavitelný v 11 stupních v závislosti na příznacích únavy.

Extrémní hnětení pro silnější únavu nebo ztuhlost
Masáže se silnějším tlakem na celý trapézový sval, který bývá příčinou ztuhlých ramen, aby tato byla zmírněna. Tato masáž je rovněž účinná při únavě pociťované kolem pasu a při zmírňování neuralgických a myalgických bolestí.

    

Extrémní poklepávání pro silnější únavu nebo ztuhlost
Intenzivní stimulace vedené od horní části těla bývají účinné při zmírňování ztuhlosti ramen a odstraňování těchto příznaků. Stejně jako v případě extrémního hnětení, tato masáž je rovněž účinná při únavě pociťované kolem pasu a při zmírňování neuralgických a myalgických bolestí.

    

Flexibilnější válečková masáž šíje
 
Stimulace nových rozměrů pomocí pohybu hnětacích koleček, které uchopí a protahují krční šíji. Dochází k podpoře krevního oběhu kolem krku, což je účinné při ztuhlosti svalstva od šíje k ramenům.